20. فروردين 1398 - 16:18
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: جسارت دولت آمریکا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از عظمت سپاه ایران دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا،،  یادداشت حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز (سه شنبه) به مناسبت سالروز میلاد حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در صفحه اینستاگرام وی منتشر شد.
وی اظهار داشت: در ایام اعیاد شعبانیه و ولادت با برکت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار، این روز عزیز را به همه عزیزان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در یکی از نطق ها به این مسأله اشاره کردم که طبق فرمایش مقام معظم رهبری اعتماد به غرب امری است اشتباه و آنها همیشه به دنبال ضربه زدن به ایران اسلامی هستند. تایید این مطلب حرکت وقیحانه دولت آمریکا، در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی است.
وی ادامه داد: این جسارت دولت آمریکا به سپاه دقیقا در زمانی اتفاق افتاد که دلاوران عزیز سپاهی، در کنار دیگر زحمت‌کشان در مناطق سیل زده مشغول به خدمت هستند و خود این مسأله نشان از خوشنامی و عظمت سپاه ایران دارد.
وی گفت: این وقاحت بلیهانه ی آمریکا علاوه بر اینکه چهره استکباری اش را بیشتر نمایان می‌کند حاوی یک پیام برای همه ماست که فراموش نکنیم این شیطان بزرگ، هیچگاه قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود.
عبادی بیان کرد: در مورد دلاوران سپاه اسلام هرچه خواستم بنویسم، کلمات را توان وصف آنها نبود پس بهترین و زیباترین تعریف درباره آنها را در این دو بیت می بینم که انصافا وصف زیبایی از عزیزان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه غیور مردان نیروهای مسلح در کشور ماست.
ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم
گر جان طلبند دریغ از جان نکنیم
دنیا اگر از یزید لبریز شود
ما پشت به سالار شهیدان نکنیم
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته (دوشنبه) اعلام کرد که واشنگتن، سپاه را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است.
این اقدام ترامپ موج انتقادات و مخالفت ها را در داخل و خارج کشور به همراه داشته است.

نظرات کاربران