28. اسفند 1397 - 17:34
دستور استاندار خراسان جنوبی؛
صف های توزیع گوشت به حداقل برسد
بیرجندرسا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: استاندار در بازدید سرزده از مراکز توزیع گوشت و میوه در بیرجند دستور دارد که صف های تشکیل شده باید به حداقل برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، مشیرالحق عابدی روز سه شنبه در حاشیه بازدید سرزده استاندار از مراکز توزیع گوشت و میوه بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به مشکلات کشتارگاه های استان، استاندار خراسان جنوبی برای کمک گرفتن از توان سایر دستگاه های اجرایی در خصوص حمل مرغ دستور ویژه داده است.
وی افزود: صف های تشکیل شده در برخی نقاط از جمله بازارهای روز به خاطر وضعیت امکاناتی کشتارگاه ها مثل نیروی انسانی و خودروی حمل گوشت بوده که با دستور امروز استاندار از سایر دستگاه های اجرایی برای کمک به کشتارگاه ها در خصوص حمل مرغ به مراکز توزیع استفاده می شود.
معاون استاندار خراسان جنوبی با ابراز امیدواری از اینکه توزیع مرغ در روزهای آینده با وضع مناسبتری باشد ادامه داد: از روز گذشته تاکنون بالغ بر 160 تن گوشت مرغ توزیع شده و این روند تا فردا و در روزهای ابتدایی نوروز برای برخی مراکز ادامه دارد.
وی با تاکید بر اینکه قیمت مرغ در ستاد تنظیم بازار استان 13 هزار و 300 تومان تصویب شده است گفت: این قیمت در حداقل ترین نرخ بین استان های همجوار و شرق کشور است.
عابدی ادامه داد: سال گذشته در این مدت نزدیک 45 تن گوشت مرغ توزیع شده اما عجیب است امسال با وجود اینکه روزانه حدود 80 تن گوشت توزیع می شود اما هنوز عطش خرید وجود دارد.
وی با بیان اینکه برای ایام نوروز مراکز توزیع شیفت بندی شده اند گفت: امید است مردم متناسب با نیاز خرید و گوشت را به صورت تازه استفاده کنند.

نظرات کاربران