27. اسفند 1397 - 19:46
بیرجندرسا-مسئول موتوری شهرداری بیرجند از ساخت ۲۷ المان نوروزی شامل قو، لک‌لک، دعای تحویل سال و باکس گل در کارگاه بازآفرینی شهرداری خبر داد و گفت: این المان‌ها با مصالح دور ریختنی موجود، پروفیل و آهن آلات بلااستفاده ساخته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، حسن امیرآبادی‌زاده در حاشیه بازدید از کارگاه بارآفرینی شهرداری بیرجند اظهار داشت: با هدف صرفه جویی اقتصادی و شناسایی نیروهای توانمند مجموعه خدمات شهری، کارگاه بازآفرینی از نیمه دوم سال 94 با 7 نیرو شروع به کار کرده است.

وی گفت: در این کارگاه با مصالح دور ریختنی موجود، پروفیل و آهن آلات بلااستفاده و وسایل مستعملی که قرار بود از طریق مزایده واگذار شود اقدامات بسیار زیادی در جهت صرفه‌جویی اقتصادی انجام شده است.

مسئول موتوری شهرداری بیرجندافزود: 27 المان شامل قو، لک لک، دعای تحویل سال و باکس گل در این کارگاه بازآفرینی طراحی و ساخته شده است.

امیرابادی‌زاده بیان کرد: در راستای مصوبات جلسه زیباسازی نوروز 98، تعداد 200 باکس گل برای زیباسازی خیابان‌های محلاتی، 15 خرداد، مدرس و مطهری و 10 قاب عکس از مشاهیر استان ساخته شده است.

وی با اشاره به ساخت 15 بوم نقاشی در این کارگاه تصریح کرد: بیش از 50 پایه چراغ نیز در کارگاه بازآفرینی شهرداری ساخته شده که 34 مورد برای خیابان غفاری، 12 پایه چراغ برای قلعه و 5 عدد نیز جهت لچکی ابتدای خیابان نارنج توسط نیروهای کارگاه ساخته شده است.

مسئول موتوری شهرداری بیرجند یادآور شد: 57 پایه چراغ در خیابان 15 خرداد و 37 پایه چراغ در خیابان مدرس نیز در آستانه نوروز بازسازی شده است.

نظرات کاربران