27. اسفند 1397 - 13:27
بیرجندرسا-فرماندار سرایان باتاکید بر اینکه نباید ارائه هیچ خدمتی در ایام عید تعطیل شود، گفت: تمامی دستگاه‌های مسئول با استفاده از توان و ظرفیت‌ها خدمات لازم را به شهروندان و مسافران ارائه دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا و به نقل از مهر ابراهیم رسولی مقدم ظهر یکشنبه در جلسه برنامه‌ریزی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سرایان اظهار کرد: خوشبختانه طی چند سال اخیر پای بخش خصوصی هم به عرصه خدمت رسانی به مسافران نوروزی باز شده است.

وی افزود: از ظرفیت اقامتگاه‌های گردشگری برای اسکان میهمانان علاوه بر مدارس و پانسیون‌های دولتی با اولویت استفاده خواهد شد.

وی ابراز داشت: در ایام نوروز ضرورت دارد ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری این شهرستان به نحو مطلوب به مسافران نوروزی معرفی شود.

وی با تاکید بر این موضوع که نباید ارائه هیچ خدمتی در ایام عید تعطیل شود افزود: تمامی دستگاه‌های مسئول با استفاده از توان و ظرفیت‌های مجموعه تحت امر خود خدمات لازم جهت رفاه حال شهروندان و مسافران را ارائه دهند.

وی تاکید کرد: پایش و نظارت در خصوص عملکرد دستگاه‌ها با جدیت دنبال خواهد شد و تیم نظارتی خدمات دستگاه‌ها را در زمینه ارائه خدمات بررسی خواهند کرد

نماینده عالی دولت در شهرستان سرایان تصریح کرد: تمامی مدیران به خصوص اعضای ستاد سفر باید در ایام عید در دسترس باشند تا در صورت ضرورت با آنها تماس گرفته شود.

رسولی مقدم از تمام دستگاه‌ها و ادارات ذیربط شهرستان سرایان خواست به توصیه‌ها و راهنمایی‌های نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت توجه کنند.

فرماندار سرایان با اشاره به بازگشایی غرفه‌های فروش تولیدات و صنایع دستی شهرستان، این غرفه‌ها را فرصت ارزشمندی برای فروش محصولات تولیدگران و معرفی شهرستان و همچنین محصولات شهرستان بر شمرد و از بخشداری‌ها و دهیاری‌ها خواست برای توسعه کمی و کیفی آن تلاش کنند.

نظرات کاربران