22. اسفند 1397 - 22:59
بیرجندرسا- فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از مجازات سه نفر از قاتلان شهید «محمد نایبی» و شهید «هادی کاردیده» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، سردار مجید شجاع روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: با تلاش و پیگیری فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی و مقام محترم قضایی سه نفر از قاتلان اصلی شهید محمد نایبی و شهید هادی کاردیده به دار مجازات آویخته شدند.
وی افزود: این افراد طی درگیری مسلحانه با مأموران نیروی انتظامی در استان خراسان جنوبی دستگیر شده بودند که از آنها مقادیر زیادی سلاح، مهمات و مواد مخدر کشف شده بود.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از برخورد قاطع و بدون اغماض مأموران پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی خبر داد و تصریح کرد: نیروی انتظامی با جانفشانی و تقدیم بهترین جوانان خود اجازه جولان به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد و هیچ جای این استان محلی امن برای این افراد نخواهد بود.
بنابراین گزارش شهید «محمد نایبی» طی درگیری مسلحانه با اشرار مسلح در مناطق کویری شهرستان خوسف و شهید «هادی کاردیده» با اعضای همین باند در مناطق کویری شهرستان نهبندان به مقام رفیع شهادت نائل شدند.

نظرات کاربران