9. اسفند 1397 - 13:36
بیرجندرسا-سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس از رقابت ۵۰۰ نفر شرکت کننده در هفدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در حوزه امتحانی طبس و عشق آباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«علیرضا عصاری»گفت: هفدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در این شهرستان همزمان با سراسر کشور صبح امروز  با حضور 500 نفر در دو حوزه امتحانی برگزار شد.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس اظهار داشت: شرکت کنندگان در این آزمون،در دو نوبت حفظ و مفاهیم و در 18 رشته، در 3 گروه امتحانی حفظ قرآن کریم در 8 رشته،مفاهیم و معارف قرآن اهل بیت در 7 رشته و آموزش های الکترونیکی در 3 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

عصاری تاکیدکرد: شرکت کنندگان  فردا می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، به نشانی www.quranedu.ir نتایج آزمون خود را مشاهده کنند.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس یادآور شد: هفدهمین آزمون سراسری قرآن وعترت با همکاری معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه،اداره کل قرآن وعترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و شبکه قرآن و معارف سازمان صدا وسیما برگزار شد.

 

گفتنی است آزمون کتبی سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم امروز در ٤٥٨ شهرستان و  ٣٥٤  حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار شد

نظرات کاربران