2. اسفند 1397 - 13:38
بیرجندرسا-«بنایی» به اردوی آمادگی سبک‌های آزاد کاراته تیم ملی بانوان دعوت شد و «فیروزی» بر سکوی نخست مسابقات کراس‌فیت خراسان‌جنوبی ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، بانوی کاراته‌کای خراسان‌جنوبی در لیست دعوت‌شدگان اردوی آمادگی سبک‌‌های آزاد تیم ملی قرار گرفت.

زهراسادات بنایی با درخشش ستودنی و کسب مدال قهرمانی مسابقات سبک‌های آزاد کاراته بانوان کشور به میزبانی بیرجند مورد توجه کمیته فنی رقابت‌ها قرار گرفت و به طور مستقیم به اردوی آمادگی تیم ملی فراخوانده شد.

وی که از چهار سالگی فعالیت‌های ورزشی خود را در رشته ژیمناستیک آغاز کرده در ۹ سالگی به دنیای کاراته‌ رو می‌آورد و بعد از کسب دان مشکی به‌صورت حرفه‌ای این رشته رزمی را ادامه می‌دهد.

بنایی که ۲۴ بهار از زندگی‌اش می‌گذرد و دارای کارشناسی فیزیک است تاکنون ۱۴ مدال رنگی مسابقات قهرمانی سبک‌های متعدد کاراته کشور را برای خراسان‌جنوبی به ارمغان آورده است.

وی در دومین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته یزد با گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد و همچنین با کسب نشان طلای وزن منفی ۵۰ کیلوگرم سومین دوره مسابقات بین‌المللی شین کیوکوشین تهران فاتح رقابت‌ها شد و تاکنون سه با از سوی فدراسیون به اردوی تیم ملی دعوت شده است.

فیروزی بر سکوی قهرمانی نخستین دوره مسابقات کراس‌فیت خراسان‌جنوبی ایستاد

 پرونده نخستین دوره مسابقات کراس‌فیت خراسان‌جنوبی جام فجر با معرفی برترین‌ها بسته شد.

 این ماراتن استانی در پایگاه قهرمانی شهید سرحدی بیرجند با آیتم‌های ایستگاهی، طناب ۵۰ جفت، کشیدن بدن بالای بارفیکس ۱۵ تکرار، انجام اسکوات با بردن هالتر ۴۰ کیلو بالا سر، دویدن طول ۸۰ متر ۸ دور رفت و برگشتی برگزار شد.

فربد فیروزی بر سکوی قهرمانی نخستین دوره مسابقات کراس‌فیت خراسان‌جنوبی شد، میثم صحراگرد به نایب‌قهرمانی رسید و فردین محمدی مقام سوم رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

نظرات کاربران