18. بهمن 1397 - 18:29
بیرجندرسا- بهره برداری از 6 طرح عمرانی همزمان با هفتمین روز از دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با اعتبار 526 میلیون تومان در شهرستان بشرویه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، فرماندار بشرویه روز پنجشنبه در آیین افتتاح این طرح ها گفت: با افتتاح این طرح ها برای سه نفر شغل ایجاد شد و بیش از پنج هزار نفر از مزایای آن برخوردار شدند.
علیرضا زمان زاده بیان کرد: سه واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد، واحد پرورش دام سبک، روکش آسفالت گرم جاده بشرویه - طبس و مجتمع کلینیک کاردرمانی از جمله طرح های افتتاحی در هفتمین روز دهه فجر در بشرویه بود.
همچنین در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر 46 نفر دانش آموز پسر شهرستان بشرویه با یک دستگاه اتوبوس عازم مناطق جنگی جنوب کشور شدند.
این دانش آموزان در ارتباط با بخش عملی درس آمادگی دفاعی به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی شلمچه، آبادان، فاو، خرمشهر، هویزه و دهلاویه بازدید خواهند کرد.
مرکز شهرستان بشرویه در شمال خراسان جنوبی و 300 کیلومتری بیرجند قرار دارد.
این شهرستان از شمال به شهرستان بردسکن خراسان رضوی، از غرب به شهرستان طبس، از جنوب به بخش دیهوک شهرستان طبس و از شرق به بخش مرکزی شهرستان فردوس متصل و دارای 379 روستا و آبادی است.

نظرات کاربران