18. بهمن 1397 - 18:18
بیرجندرسا-معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی به مشکلات و نابه سامانی‌های کنونی کشور اشاره کرد و گفت: ریشه برخی از این مشکلات به مدیریت‌ها بر می‌گردد زیرا برخی از سکان‌داران کشور فاقد روحیه جهادی و انقلابی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، حمیدرضا برات‌زاده ظهر امروز در مراسم افتتاحیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای گرافیک خراسان‌جنوبی، بصیرت و آگاهی مردم را رکن کامل‌کننده و اساسی انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: این مؤلفه‌ها باعث شد مردم به فرمان امام خمینی(ره) لبیک گفته و انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند.

وی با اشاره به توطئه‌های چهل ساله استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی، تبیین کرد: در طی این مدت استکبار جهانی از هیچ تلاشی دریغ نکرد و تمام اتاق فکرهای دشمن اعم از فضای حقیقی و فضای مجازی سعی کردند تا با اقدامات خود با انقلاب اسلامی مبارزه کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه به لطف خداوند و با رهبری داهیانه امامین انقلاب توانستیم در طول این سال‌ها در تمام عرصه‌ها در مقابل دشمنان بایستیم، اضافه کرد: برای تشکیل انقلاب اسلامی ارکانی لازم بود که امام خمینی(ره) با بهره‌گیری از ارکان دین اسلام، انقلاب اسلامی را به وجود آورند.

برات‌زاده به مشکلات و نابسامانی‌های کنونی کشور اشاره کرد و افزود: ریشه برخی از این مشکلات به مدیریت‌ها بر می‌گردد زیرا برخی از سکانداران کشور فاقد روحیه جهادی و انقلابی هستند.

وی مبحث گرافیک را از ضروریات امروز دانست و بیان داشت: حضور جوانان و نوجوانان فعال درعرصه مجازی و گرافیکی به عنوان افسر در مقابله با جنگ نرم دشمن یک ضرورت است چرا که فعالیت در این عرصه باعث امیدواری دوستداران انقلاب، هدایت جمعی جامعه و شکست توطئه‌های دشمن می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه هرکدام از ما باید در هرمقیاسی که می‌توانیم جهت حفظ میراث گرانبهای انقلاب اسلامی به ایفای نقش بپردازیم، اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران افق دور دست را در نظر دارد.

برات‌زاده با اشاره به شخصیت امام خمینی(ره) گفت: ایشان انسانی بی‌نظیر و دارای شخصیتی بی‌بدیل، آینده‌نگر و هوشمند بودند و همچنین تا مرز عصمت پیش رفتند زیرا امام خمینی (ره)  با روحیه خودشناسی و خودسازی سال‌ها تلاش کردند تا توانستند این انقلاب را به پیروزی برسند.

وی مهم‌ترین هدف انقلاب اسلامی را برچیده شدن بساط جرم و ظلم از کشور و جهان و مهیا کردن عالم برای ظهور حضرت مهدی(عج) ذکر کرد و گفت: این انقلاب سعی دارد تا حلقه حکومت اسلامی را به حلقه حکومت نهایی که حکومت حضرت ولی عصر(عج) است متصل کند.

نظرات کاربران