18. بهمن 1397 - 14:51
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: پارک خطی بیرجند به طول 2500 مترمربع در حال احداث است که فاز اول آن از میدان سفیر امید تا میدان دانشگاه آزاد تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا، محمدعلی جاوید ، امروز 18 بهمن، در آیین افتتاح سومین کورت پدل اسکواش کشور در بیرجند اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان در اجرای پروژه‌های ورزشی فعالیت پررنگی داشته است.

وی گفت: روز گذشته چهار پروژه شهرداری بیرجند کلنگ زنی و چهار پروژه دیگر نیز به بهره‌برداری رسید که کلنگ زنی پارک جنگلی یکی از این پروژه‌ها بود.

شهردار بیرجند با بیان اینکه پارک جنگلی بیش از 40 سال با انجام درخت کاری بلااستفاده مانده بود، افزود: این پارک به جای فرصت به تهدید تبدیل شده بود و مباحث نگران کننده‌ای در آن داشتیم.

جاوید تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده این پارک به محلی برای تفرجگاه و تفریح مردم تبدیل خواهد شد که یکی از مطالبه‌های جدی مردم بوده است.

وی با بیان اینکه پارک جنگلی بیرجند در مساحت 40 هکتار ساخته خواهد شد، اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیاری در استان وجود دارد و حدود یک چهارم پارک به فضاهای ورزشی اختصاص یافته و در ادامه نیز فضاهای تفریح و سرگرمی در آن جای گذاری خواهد شد.

شهردار بیرجند خاطرنشان کرد: پارک خطی بیرجند به طول 2500 مترمربع در حال احداث است که فاز اول آن از میدان سفیر امید تا میدان دانشگاه آزاد تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

جاوید یادآور شد: امیدواریم تا پایان نیمه نخست سال آینده پارک جنگلی را به سرانجام برسانیم و مردم از این مکان استفاده کنند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران