18. بهمن 1397 - 13:12
بیرجندرسا-مدیر مؤسسه پژوهشی بین المللی امام خمینی (ره) گفت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب که با زندگی حضرت زهرا (س) گره خورده، مسئله ی عفاف و حجاب است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، حجت الاسلام عزتی در همایش "انقلاب اسلامی ،40 سال عزت آفرینی با الگوی فاطمی" در بیرجند گفت:  حضرت فاطمه (س) در آن دوران در اوج سختی ها هیچگاه از ارزشهایش کوتاه نیامد و در برابر ظالمان ایستاد و روشن گری کرد .

وی با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) در اوج انقلابی گری اهتمام ویژه و کامل به رعایت حجاب داشت افزود: باید در اوج انقلابی گری حجاب و ارزشهای دینی را حفظ کرد.

حجت الاسلام عزتی افزود: حضرت فاطمه (س) پیرو ولایت و پرچم دار اسلام ناب محمدی بود که ما نیز باید از آن بانوی بزرگوار الگو پذیر باشیم. 

مدیر مؤسسه پژوهشی بین المللی امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه حجاب و عفاف از دستاوردهای انقلاب اسلامی است افزود: حجاب، عفت و پاکدامنی حضرت زهرا (س) را باید در زندگی مان الگو قرار دهیم.

خزائی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 2 بیرجند نیز گفت: بر خلاف اینکه دشمنان سعی داشتند که جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند اما با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب امسال نیز با شکوه هر چه تمام 40 سالگی پیروزی انقلاب را جشن می گیریم. 

وی همچنین افزود: به برکت انقلاب اسلامی اکنون عزت و افتخار ایران اسلامی در دنیا مثال زدنی است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران