14. بهمن 1397 - 18:58
بیرجندرسا-در سومین روز دهه فجر ۳۸ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۳ میلیارد و ۴۰۳ میلیون تومان در بشرویه به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، در سومین روز از دهه مبارک فجر باحضور مسئولان شهرستان بشرویه یک طرح خدمات شهری توسط شهرداری ارسک در قالب سنگ فرش معابر بطول ۲ هزار مترمربع و با اعتبار ۱۷۸ میلیون تومان به بهره برداری رسید که از مزایای آن ۹۰۰ خانوار بهره مند می شوند.

همچنین یک واحد پرورش دام سبک در موتور پمپ خضر شهر ارسک به نمایندگی از ۳۳ طرح اجرای پرورش دام و اصلاح نژاد در جهادکشاورزی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان  تسهیلات در حوزه اصلاح نژاد دام افتتاح شد که با اجرای این طرح ها ۳۳ خانوار بهره مند و برای ۳۴ نفر نیز اشتغالزایی شده است.

طرح آبیاری کم فشار موتور پمپ شهید کبوتری بخش ارسک نیز به نمایندگی از ۳ طرح آبیاری کم فشار با اعتبار ۵۷۴ میلیون  تومان و تثبیت اشتغال برای ۳۴ نفر و بهره مندی ۳۴ خانوار به بهره برداری رسید.

همچنین طرح تامین برق روستای شهید کبوتری بخش ارسک بطول ۲۲۸ متر شبکه فشار ضعیف از دیگر طرح های امروز بود که با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیون تومان و بهره مندی ۹ خانوار افتتاح شد.

در آخرین طرح های روز سوم دهه فجر نیز مرکز شبانه روزی نگهداری دختران بدسرپرست توسط خیریه باب الحوائج(ع) و با همکاری بهزیستی با ظرفیت ۲۰ نفر در رده سنی ۶ تا ۱۲ سال به بهره برداری و افتتاح شد.

نظرات کاربران