13. بهمن 1397 - 14:43
بیرجندرسا-بشرویه- در دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مسئولان شهرستان زنگ پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس بشرویه نواخته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، علیرضا رضوانیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بشرویه صبح شنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب اسلامی که به طور نمادین و با حضور مسئولان در دبیرستان حضرت مریم (س) بشرویه انجام شد بیان داشت: امید است صدای این زنگ در گوش دشمنان طنین انداز شود و شاهد اقتدار و عزت انقلاب اسلامی ایران پس از گذشت ۴۰ سال باشند.

وی افزود: نسل جوان همواره در پیروزی و موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران نقش داشته اند و اکنون نیز دانش آموزان و دانشجویان بایستی در سنگر علم و دانش خود به خوبی در راستای پیشرفت و موفقیت ایران اسلامی گام بردارند.

رضوانیان ادامه داد: خوشبختانه نسل جدید ایران اسلامی و به ویژه دانش آموزان همه رهرو نظام و شهدا هستند و این ولایتمداری تضمینی برای قوای انقلاب اسلامی در کشور است.

وی تاکید کرد: انقلابی بودن و پایبند بودن به اصول انقلاب اسلامی نکته مهمی ست که همه ما باید سرلوحه کارمان قرار دهیم.

حجت الاسلام  علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت شهرستان بشرویه نیز در این مراسم گفت: حرکت انقلاب حرکتی قوی بود و قطارش همچنان رو به پیشرفت است.

وی افزود: دشمنان از سال ۴۲ تاکنون هنوز در انتظار شکست انقلاب ما بوده اند اما اکنون باید شاهد بالندگی و پیروزی انقلاب اسلامی پس از گذشت ۴۰ سال با رهبری شایسته و مقتدرانه معمارکبیرانقلاب و سپس مقام معظم رهبری باشند.

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه اظهار کرد: همواره در میدان نبرد قدرت هر نظام مشخص می شود و حماسه ۸ سال دفاع مقدس مهر تاییدی بر قدرت و اقتدار ملت و انقلاب ما بود.

در ادامه این مراسم همچنین نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان حضرت مریم(س) افتتاح شد.

در نمایشگاه مدرسه انقلاب که در هشت مدرسه دخترانه و پسرانه بشرویه گشایش یافته است دانش آموزان دیروز، امروز و فردای انقلاب اسلامی را در نه غرفه به نمایش گذاشته اند.

منبع: مهر

نظرات کاربران