11. بهمن 1397 - 11:50
بیرجندرسا-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ضمن اعلام مکان مراسم محوری ۱۲ بهمن در شهرستان‌های استان از مردم استان جهت شرکت گسترده در این مراسم دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و درآستانۀ سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در بیانیه‌ای از مردم استان جهت شرکت گسترده در مراسم 12 بهمن دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، تجلی حماسه ملتی شریف بود که با آرمان‌های انقلابی، اسلامی و با رهبری فرزندی از سلاله پاک رسول الله (ص) و جانفشانی مردان و زنان ایثارگر و فداکار به ثمر رسید و به همه ملت‌های آگاه و مستضعف عالم اعلام کرد با تأسی به امام عاشقان و یاران وفادار او و با درس گیری از نهضت خونین عاشورا می‌توان تاریخ مجد و عظمت اسلام را بار دیگر زنده کرد و حکومتی برخواسته از بطن مردم بنیان نهاد.

تقارن دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، فرصت مغتنم و گران‌بهایی است تا سیره استکبار ستیزانۀ از زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) و ائمه اطهار (ع) و فرزندشان معمار کبیر انقلاب اسلامی و نقش زن در اسلام و انقلاب، سبک زندگی اسلامی برای عموم جامعه تبیین شود.

تقارن این دو مناسبت سبب شده آرمان بزرگ بنیانگذار جمهوری اسلامی و چگونگی تحقق شعار "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" و رشادت‌ها و ایثار ملت ایران برای تداوم این شعار و پاسداری جانانه از انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود تا نقشه‌ها و دسیسه‌های دشمنان قسم‌خورده مردم ایران و بدخواهان خارجی و داخلی انقلاب اسلامی برای ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش برآب شود.

بیشتر بخوانید

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از تمامی مردم غیرتمند، انقلابی و ولایت مدار خراسان جنوبی دعوت می‌کند تا با حضور گسترده و چشمگیر خود در ویژه برنامه‌های یوم الله 12 بهمن، سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی که به عنوان انقلاب اسلامی؛ 40 سال مکتب فکری امام(ره)، نصرت الهی و ولایتمداری نامگذاری شده است ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای والامقام، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار بزنند.

لازم به ذکر است زمان و مکان برگزاری مراسم 12 بهمن در شهر بیرجند روز جمعه ساعت 9 صبح در میدان امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و پس از پایان مراسم مردم جهت اقامه باصلابت نماز دشمن شکن جمعه در مصلی المهدی حضور خواهند یافت.

مراسم محوری یوم‌الله 12 بهمن ماه در سایر شهرستان‌های خراسان جنوبی به شرح جدول ذیل است.

نظرات کاربران