20. دى 1397 - 19:13
قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان:
پروژه زائرسرای خراسان جنوبی نیازمند حرکت جهادی است
بیرجندرسا- قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: پروژه زائرسرای خراسان جنوبی در مشهد مقدس نیازمند حرکت جهادی مدیران و همکاری مردم و خیرین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل ازروابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی در جلسه هم اندیشی ساخت زائرسرای خراسان جنوبی که با حضور جمعی از مدیران و بیرجندی های مقیم مشهد برگزار شد، گفت: امروز خوشبختانه فضای استان بسیار برای سرعت بخشیدن به امور مناسب است، زیرا هم جایگاه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و باوری که مردم نسبت به خاندان عبادی دارند یک نقطه مثبت است و هم استاندار جدید و دیگر مسئولان استانی همکاری لازم را دارند.

وی افزود: چندی پیش نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امامان جمعه و فرماندهان بسیج برگزار شد که پروژه ساخت زائرسرای استان مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: تاکنون جلسات متعددی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار شده و به زودی قرار است جلسه ای با شهردار مرکز استان برگزار شود، زیرا نگاه شهردار جدید بیرجند و شورای شهر نسبت به این پروژه بسیار روشن است.
وی گفت: با توجه به اینکه مردم از طریق وقف راحت تر وارد میدان می شوند، لذا نشستی با مجموعه اوقاف پیرامون اوراق مشارکت برگزار شد و به نتایج خوبی نیز رسیده ایم.
حجت الاسلام نوفرستی ادامه داد: در حال حاضر با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و رویکردی که در استانداری و فرمانداری های استان وجود دارد، امیدواریم بتوانیم قدم های خوبی برای زائرسرای خراسان جنوبی در مشهد مقدس برداریم.
وی گفت: با همدلی و همفکری مستقیم و غیر مستقیم مدیران می توانیم پیشرفت هایی خوبی داشته باشیم و رویکرد انقلابی مدیران باعث می شود تا مردم نیز همکاری کنند اما همفکری شما به صورت ویژه می تواند چه در استان و چه در مشهد نتایج خوبی را حاصل کند.
وی اظهار داشت: اقدامات اخیر بنیاد زائر استان پیرامون اعزام کاروان های زیارتی به مشهد مقدس می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و باید از طریق برنامه های مختلف، مردم و خیرین را برای همکاری و ورود به این پروژه مشارکت داد.
بنابر این گزارش قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از مراحل ساخت پروژه زائرسرای استان در مشهد مقدس بازدید کرد.

نظرات کاربران