20. دى 1397 - 16:48
بیرجندرسا-رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: باید برای فرهنگ سازی ارزش‌های انقلاب اسلامی تلاش شود و در هر مسجد یک ستاد ۴۰ سالگی برای تبیین ارزش‌های انقلاب تشکیل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام روح‌الله نوری در همایش تبیین دستاوردهای 40 سالگی انقلاب اسلامی ویژه فعالان مسجد در خوسف اظهار داشت: از انقلاب و دستاوردهای آن چیزی نمی‌دانیم چون پیشرفت‌ دستاوردها زیاد بوده است و بیان تعریف دستاوردها این است که امید را در دلها زنده می‌کند و سبب می‌شود مسئولان از خمیدگی در بیایند. 

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: هر مسجد باید از امروز یک ستاد 40 سالگی تشکیل دهد که برای فتح و مقابله با این جنگ رسانه‌ای و قارونی خانه به خانه مقابله کند. باید از ظرفیت‌های بزرگ مانند جشنواره عمار استفاده کنیم و برای انتشار و ترویج موفقیت‌ها و دستاوردها کاری انجام دهیم.

امام جمعه خوسف نیز در این همایش اظهار داشت: چهل سالگی انقلاب را گرامی می‌داریم و به آن می‌بالیم و فریب جنگ نرم و رسانه‌ای دشمن را نمی‌خوریم چون در این عمر 40 ساله انقلاب کارهای بزرگی در عرصه ملی و منطقه‌ای انجام شده و دستاورهای بزرگی داشته است.

حجت‌الاسلام شاهبیکی گفت: آمریکا به هیچکدام از منافعش نرسیده و اکنون با ناامیدی مجبور است از منطقه خارج شود. دشمنان از زمان امام محاسبه می‌کردند که ما در جنگ شکست می‌خوریم اما امام محاسباتش طوری بود که آثار شکست مارکسیست را می‌دید اما کسی باور نکرد و همه دیدید که این اتفاق افتاد و پیش‌بینی امام درست از کار درآمد.

نظرات کاربران