20. دى 1397 - 13:08
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
سینما فردوسی بیرجند بازسازی می‌شود
بیرجندرسا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از بازسازی سینما فردوسی بیرجند در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، ناصر نبی زاده در دیدار با فرماندار بیرجند و نماینده سپاه ناحیه بیرجند جهت بررسی راهکاری برای حل مشکلات سینما فردوسی بیرجند اظهار داشت: استان خراسان‌جنوبی دارای پتانسیل‌های بالقوه بسیار خوب فرهنگی و هنری است که امیدواریم بتوانیم با تعامل و مشارکت برنامه‌هایی متنوع و ماندگاری را به‌صورت مشترک انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه سینما باید با امکانات روز خدمات فرهنگی را به مردم ارائه کند، اضافه کرد: بازسازی سینما فردوسی به عنوان یکی از دو سینمای موجود در مرکز خراسان‌جنوبی یک ضرورت است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی افزود: آمادگی داریم با یک بررسی کارشناسی و پیگیری لازم با معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازسازی این سینما را در دستور کار قرار دهیم.

علی ناصری فرماندار بیرجند نیز در این دیدار تعامل بین حوزه فرهنگی سپاه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی را ضروری دانست و گفت: کارهای خوبی در زمینه‌های فرهنگی و هنری می‌توان انجام داد و مطمئن هستم با هم‌افزایی و هماهنگی بین‌بخشی دستگاه‌های فرهنگی استان و با برنامه‌ریزی و وجود کارهای زیربنایی می‌توان مشکلات و معضلات فرهنگی و هنری که در جامعه بعضاً وجود دارد را از بین ببریم.

در این دیدار پس از بحث و گفتگو مقرر شد سپاه ناحیه بیرجند مراحل بازسازی سینما را پس از تأیید استعلامات مربوطه در گردش کار قرار دهد.

نظرات کاربران