19. دى 1397 - 21:06
بیرجندرسا-قائم مقام جبهه امل الاسلامی بحرین با بیان اینکه دیگر کشورها از نعمت های انقلاب اسلامی بهره برده اند، گفت: اتحاد مردم در حکومت اسلامی به دیگر کشورها سرایت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، شیخ عبدالله صالح شامگاه چهارشنبه در همایش بین المللی ۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی در بیرجند بیان کرد: قبل از پیروزی انقلاب سختی های زیادی را تحمل می کردیم و حتی اجازه ورود و خروج به ایران را نداشتیم.

وی با بیان اینکه در سال ۵۷ که امام وارد ایران شد، نهضت انقلاب رخ داد، اظهار کرد: زمانی که امام وارد ایران شدند نفس راحتی کشیدیم و از سختی های تحمیل شده خارج شدیم.

صالح با بیان اینکه انقلاب نیاز به یاری مضاعف دارد و مردم باید پشت انقلاب را بگیرند، افزود: اتحاد مردم در حکومت اسلامی به دیگر کشورها سرایت کرده است.

وی با بیان اینکه شهدای زیادی خون شان را برای انقلاب داده اند، بیان کرد: همچنین طی چهل سال انقلاب تلاش های زیادی برای پیشرفت و شکوفایی هر چه بیشتر درخت انقلاب انجام‌شد.

قائم مقام جمعیت امل الاسلامی بحرین بیان کرد: از زمانی که انقلاب شکل گرفت، دیگر کشورها از نعمت های انقلاب بهره بردیم چرا که باعث شده بانوان حجاب را رعایت کرده و در امنیت کاملی به سر ببریم.

صالح اظهار کرد:علما و شهدای زیادی زندگی خود را تقدیم انقلاب کردند تا بتوانیم از آن بهره ببریم و اموال زیادی هم هزینه شده تا بتوانیم از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی بهره مند شویم.

وی بیان کرد: ما امروزه نعمتی بزرگ مانند انقلاب و جمهوری اسلامی را داریم و باید آنچه را که داریم خرج کنیم تا انقلاب همواره باقی و سربلند بماند.

وی با بیان اینکه اگر انقلاب را نداشتیم خیلی جان ها باید فدا می شد و زیر نظر استکبار بودیم، گفت: اتفاقات چهل ساله ادامه خواهد داشت تا پرچم انقلاب به رهبری مقام معظم رهبری به دست امام زمان برسد.

نظرات کاربران