18. دى 1397 - 18:23
بیرجندرسا-«زینب‌السادات حسینی» در یزد بر سکوی قهرمانی مسابقات دو صحرانوردی بانوان کشور ایستاد و خراسان‌جنوبی میزبان رقابت‌های کاراته منطقه‌ای و کشوری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، بانوی خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی ۸ کیلومتر دو صحرانوردی کشوری کویر یزد در بین ۶۵ ورزشکار برتر ایران خوش درخشید.

زینب‌السادات حسینی در رده سنی زیر ۲۰ سال این ماراتن ملی به‌عنوان کم‌ سن‌ترین ورزشکار با نشان طلا بر سکوی نخست ایستاد و مقام نهم زیر ۳۵ سال رقابت‌ها را نیز از آن خود کرد کسب کرد.

رقابت تیراندازان خراسان‌جنوبی در مسابقات آزاد تفنگ بادی کشور

بانوان خراسان‌جنوبی در چهارمین مرحله مسابقات قهرمانی آزاد تفنگ بادی کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

نجمه خدمتی، ساره آزادمنش، انسیه بهزادفرد و ریحانه علی‌آبادی در رده جوانان و بزرگسالان این رویداد ورزشی سیبل رقابت‌ها را نشانه می‌روند.

مسابقات آزاد تیراندازی با تفنگ بادی بانوان کشور از ۲۰ تا ۲۲ دی‌ماه جاری با شرکت ۲۳۶ ورزشکار در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

صعود دارترهای خراسان‌جنوبی به مسابقات رنکینگ مناطق کشور

دارترهای خراسان‌جنوبی برای نخستین بار به مرحله playoff مسابقات رنکینگ شش‌گانه مناطق کشور راه پیدا کردند.

‌آتنا بیگمی از بیرجند و مهدی وکیل‌زاده از طبس‌گلشن نماینده‌های خراسان‌جنوبی هستند که از منطقه ۲ شمال‌شرق کشور به جمع برترین‌های کشور پیوستند.

در مرحله playoff مسابقات رنکینگ مناطق شش‌گانه کشور ۴۳ دارتر حضور دارند که چهار ورزشکار برتر این رقابت‌ها به جمع اعضای لیگ برتر و ملی‌پوشان ایران خواهند پیوست.

نظرات کاربران