آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
2. دى 1397 - 12:08
معتمدیان
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با صدور نامه ای به مدیران کل آموزش و پرورش، نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و فرمانداران شهرستان های خراسان جنوبی نسبت به ایمن سازی گرمایشی مدارس هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، استاندار خراسان جنوبی به مدیران کل آموزش و پرورش، نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و فرمانداران استان طی نامه ای  دستور داد تا در مدت یک هفته از همه کلاس های آموزشی سطح استان بازدید به عمل آورند و موارد غیراستاندارد سیستم گرمایشی مدارس حل و فصل شود.

متن نامه استاندار خراسان جنوبی به شرح ذیل می باشد:

با توجه به لزوم حفظ امنیت جانی دانش آموزان عزیز که آینده سازان ایرانی اسلامی مان می باشند، مدیران کل آموزش و پرورش، نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به‌همراه فرمانداران شهرستان های خراسان جنوبی موظفند، ظرف مدت یک هفته از کلیه کلاس‌های آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی سطح استان، به نحو مقتضی بازدید بعمل آورده و موارد موجود مبنی بر وجود وسایل گرمایشی غیر استاندار (بخاری نفتی چکه‌ای و ... ) را گزارش تا ضمن اتخاذ تدابیر لازم، از بروز هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری بعمل آید.

لازم به ذکر است عواقب ناشی از هرگونه قصور، متوجه مدیران و فرمانداران مذکور می‌باشد.

محمدصادق معتمدیان

استاندار خراسان جنوبی

دوم دیماه سال یکهزار و سیصد و نود و هفت

خاطرنشان می شود؛ این دستور درپی وقوع حادثه آتش سوزی در پیش‌دبستانی و دبستان غیردولتی «اسوه حسنه» در زاهدان صورت می گیرد که طی آن چهار کودک به علت سوختگی نای از سیستم گرمایشی غیراستاندارد در کلاس درس جان خود را ازدست دادند.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران