15. آذر 1397 - 12:29
بیرجندرسا-در مسابقات قهرمانی کشور کاراته‌کاهای خراسان‌جنوبی پنج مدال رنگی را به گردن آویختند و نونهالان سه‌گانه استان در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ایران هنرنمایی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، کاراته‌کاهای خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور با کسب پنج مدال رنگی به بیرجند برگشتند.

جواد کمالی‌منش در رقابت‌های کارگری کشور در مشهد با مدال برنز بر سکوی سوم ایستاد و مهدی جهانیان نیز در وزن منفی ۶۷ کیلوم این ماراتن ملی با نشان برنز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در مسابقات قهرمانی انتخاب تیم ملی سبک آزاد بانوان کشور زهراسادات بنایی با گردن‌آویز طلا سکونشین شد، طاهره حقگو و طاهره بخشی نیز مدال با کسب مدال برنز این رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.

رقابت‌ کاراته‌کاها و سه‌گانه‌کاران‌ خراسان‌جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر ایران

تیم کاراته‌کای نوجوان خراسان‌جنوبی متشکل از علیرضا آکاک، افشین رمضانی، جابر نجف‌زاده، سجاد اکبری، رضا شوری، علی خیرآبادی، محمد خیرآبادی، محمد‌حسین بهشتی، علیرضا سلمانی و محمد صفامنش برای شرکت در نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ایران راهی اراک شدند.

امیرمحمد طالب‌لو، مصطفی معماری و سینا کیانی با سرپرستی سعید علیزاده در قالب تیم سه‌گانه نونهالان استان برای هنرنمایی  و کسب مدال رنگی در المپیاد نخبه‌های کشور به شهرستان ماهشهر استان خوزستان عزیمت کردند.

نظرات کاربران