14. آذر 1397 - 17:42
دبیرکل سازمان بین المللی توسعه موطن:
مصیبت مردم یمن در تاریخ بی مانند است
بیرجندرسا- دبیرکل سازمان بین المللی توسعه موطن گفت: مصیبتی که امروز ظالمان و استکبار جهانی بر مردم یمن تحمیل کرده اند در طول تاریخ جهان بی مانند است زیرا زنان و کودکان در خانه خودشان هم امنیت ندارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، فضل الشرفی روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ظلم و ستمی که امروز بر مردم مظلوم یمن می شود نیاز به بازگو کردن نیست زیرا هزاران نفر غیر نظامی در خانه هایشان به شهادت می رسند.
وی ادامه داد: خداوند متعال در قرآن کریم بارها از مقام شهید و شهادت یاد کرده است در حالی که در هیچ کتابی همچون قرآن شرح و تفسیری به این واضحی وجود ندارد.
الشرفی اظهار داشت: راه و آرمان شهدا نیازمند اهتمام بیشتر است و مومنانی که راه شهدا را ادامه می دهند از خدا روزی شهادت را طلب می کنند.
وی تصریح کرد: فعالیت های هنری در حوزه مقاومت تاثیر بسزایی در شناخت این راه دارد و آمادگی داریم هرگونه همکاری را در این زمینه با هنرمندان ایرانی داشته باشیم.
این مجاهد یمنی گفت: هنر در همه زمینه ها جوابگو است به طوری که ممکن است یک کلیپ کوتاه فراگیری بیشتری نسبت به یک سخنرانی طولانی داشته باشد.

نظرات کاربران