11. آذر 1397 - 13:03
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
پروژه های آبرسانی به روستاهای خراسان جنوبی تسریع یابد
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خواستار تسریع در امر آبرسانی به روستاهای استان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی صبح یکشنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اظهار داشت: در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات مردم خراسان جنوبی در بخش آب است.

وی با اشاره به اینکه روستاییان در دهگردشی های انجام شده بارها بارها موضوع کم آبی را مطرح کرده اند، بیان کرد: مردم دارای مشکلات زیادی هستند و بارها به نمایندگان استان مراجعه و از مشکلات موجود گلایه دارند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسریع در امر آبرسانی به روستاها تأکید کرد و گفت: نمایندگان استان آماده هر گونه همکاری در این زمینه هستند.

آمادگی نمایندگان برای پیگیری پروژه های آبرسانی

عبادی با بیان اینکه انجام هر کاری نیاز به همکاری دارد، بیان داشت: با توجه به جایگاهی که نمایندگان دارند می طلبد تا با نمایندگان ارتباط بیشتری داشته باشید و مطمئن باشید این ارتباط بی تاثیر نخواهد بود.

وی از اقدامات انجام شده در حوزه آبرسانی به روستاها تشکر کرد و افزود: هرچه مشکلات مردم کاهش یابد ما نیز خوشحال می شویم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر با توجه به کمبود اعتبارات هزینه ها بالارفته و کار کردن سخت شده است، افزود: با توکل بر خدا می توانیم تمامی مشکلات را حل کنیم و بر فتنه هایی که دشمنان بر علیه ایران اسلامی انجام می دهند فائق خواهیم آمد.

نظرات کاربران