8. آذر 1397 - 15:56
بیرجندرسا-در یازدهمین هفته لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) بیرجند بر سرخ‌پوشان سهند تهران غلبه کرد و فوتسال نوجوانان خراسان‌جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر ایران از سد خراسان‌شمالی گذشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، در یازدهمین هفته لیگ دسته سوم فوتبال کشور نماینده خراسان‌جنوبی در یک بازی خانگی بر حریف پایتخت‌نشین خود غلبه کرد.

تیم فوتبال مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) بیرجند در زمین چمن شماره یک استادیوم آزادی بیرجند میزبان فوتبال سرخ‌پوشان سهند تهران بود که با تک‌گل محمدرضا سمعیان در نیمه دوم بازی و کسب سه امتیاز حریف را دست خالی راهی رخت‌کن کرد.

تنها نماینده خراسان‌جنوبی در لیگ دسته سوم فوتبال کشور با انجام کسب ۱۶ امتیاز از مجموع ۱۱ بازی می‌تواند در رده پنجم جدول مسابقات قرار گیرد.

غلبه فوتسال نوجوانان خراسان‌جنوبی بر خراسان‌جنوبی در المپیاد ورزشی کشور

در نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی فوتسال نوجوانان ۱۲ تا ۱۵ سال کشور نخبه‌های خراسان‌جنوبی خوش درخشیدند.

در این ماراتن ملی ۴۰۰ ورزشکار پسر در قالب ۲۵ تیم از سراسر کشور به میزبانی استان همدان در سالن امام علی(ع) این شهرستان به رقابت می‌پردازند.

نخبه‌های فوتسال خراسان‌جنوبی در گروه E المپیاد استعدادهای برتر کشور ابتدا به مصاف استان یزد رفتند که در عین شایستگی با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب حریف شدند و سپس در مقابل تیم قدرتمند قم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

تیم فوتسال نوجوانان خراسان‌جنوبی در سومین بازی خود مقابل نخبه‌های خراسان‌شمالی صف‌آرایی کرد که با نتیجه ۴ بر ۲ حریف را زمین کرد و راهی مرحله بعدی رقابت‌ها شد.

 نماینده فوتسال خراسان‌جنوبی در مرحله حذفی نخستین دوره رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ایران به مصاف تیم نوجوانان اصفهان خواهد رفت.

نظرات کاربران