6. آذر 1397 - 16:52
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان جنوبی:
۱۷۰۰ بسته ارزاق بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد
بیرجندرسا-مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان جنوبی از توزیع هزار و ۷۰۰ بسته ارزاق بین نیازمندان استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،حجت‌الاسلام مجید نصیرایی  با اشاره به اقدامات دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان جنوبی بیان کرد: طی هفته وحدت هزار و ۷۰۰ بسته ارزاق در بین نیازمندان استان توزیع شد.

وی بابیان اینکه ۳۵۰ بن کارت در راستای درمان نیازمندان توزیع‌ شده است، افزود: همچنین ۳۵۰ بن کارت در اختیار ایتام قرار گرفت.

حجت‌الاسلام نصیرایی بابیان اینکه این بسته‌های حمایتی به افرادی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند، اهدا شده است، گفت: یکی از مهم‌ترین رسالت‌های آستان قدس رضوی، حمایت از مستضعفان و محرومان است.

وی محرومیت‌زدایی و خدمت به نیازمندان را از  مهم ترین اهداف آستان قدس رضوی در اقدامات انجام شده دانست و گفت: کمک به محرومان از سیره اهل‌بیت (ع) بوده و همواره مورد تأکید بزرگان دین است.

حجت‌الاسلام نصیرایی با اشاره به کمک‌های مردم خراسان جنوبی به بازسازی عتبات عالیات بیان کرد: خراسان جنوبی نسبت به سایر استان‌ها از جمعیت کمتری برخوردار بوده اما در کمک به عتبات جزو استان‌های برتر است.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان جنوبی بیان کرد: خوشبختانه مردم استان در تمامی صحنه‌های انقلابی حاضر بوده و پشتیبان ولایت‌فقیه هستند.

مدیر حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی با اشاره به نقش مؤثر علما در شکل‌گیری فرهنگ یک جامعه بیان کرد: اعتقاد قوی مردم خراسان جنوبی محصول کار علما و روحانیت در طول قرون متمادی بوده است.

حجت‌الاسلام نصیرایی بیان کرد: شبه‌های مطرح‌شده از سوی دشمن می‌طلبد که روحانیون بیش‌ازپیش تلاش کنند.

نظرات کاربران