3. آذر 1397 - 10:49
بیرجندرسا-مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از دریافت مجوز برگزاری کارگاه تخصصی آموزشی تربیت مدرس آیلتس برای این واحد خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا، نرگس معصومی  بیان کرد: این دوره در کالج زبان‌های خارجی جهاد دانشگاهی تدوین و پس از بررسی‌های تخصصی – علمی بعمل آمده مورد تایید قرار گرفت و موفق به کسب مجوز برگزاری شد.

وی افزود: آزمون بین‌المللی آیلتس یکی از پر طرفدارترین آزمون‌های زبان است که تربیت و آموزش مدرسین واجد شر ایط که توانایی و تبحر بالایی در انتقال مفاهیم و آماده سازی ممتحنین داشته باشند، در آن بسیار اهمیت دارد.

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: مهمترین هدف از برگزاری این دوره تربیت مدرسینی است که مسلط به تکنیک‌ها و مهارت‌های مورد نیاز تدریس این آزمون باشند.

معصومی یادآورشد: کالج زبان‌های خارجی در طی سال در زمینه ارائه دوره‌های تخصصی مانند IELTS ، EPT ، TOEFL ، MSRT   فعال است و از این پس برای اولین بار در استان به صورت تخصصی دوره تربیت مدرس آیلتس نیز برگزار خواهد کرد.

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در پایان دوره به افرادی که نمره قبولی کسب کنند گواهینامه معتبر جهاددانشگاهی اعطا خواهد شد.

نظرات کاربران