16. آبان 1397 - 18:18
کاروان پیاده
بیرجندرسا-معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامي بیرجند گفت: به مناسبت ایام پایانی ماه صفر و شهادت امام علی بن موسی الرضا (ع) 44 نفر از دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از محل قدمگاه امام رضا (ع) در نیشابور تا مشهد مقدس را به صورت دسته جمعی پیاده‌روی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، دکتر علی ماندگار معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامي بیرجند با تشریح برنامه ‌ی این پیاده‌روی گفت: به مناسبت ایام پایانی ماه صفر و رحلت جانسوز پیامبر اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و به‌ویژه شهادت امام علی بن موسی الرضا (ع) 44 نفر از دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از محل قدمگاه امام رضا (ع) در نیشابور تا مشهد مقدس را به صورت دسته جمعی پیاده‌روی خواهند کرد.
وی با بیان اینکه همه دانشجویان سراسر کشور شرکت‌کننده در این مراسم عصر روز سه‌شنبه ۱۵ آبان در دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور گردهم می‌آیند، افزود: آغاز حرکت کاروان روز چهارشنبه (۱۶ آبان) از محل شهرستان ملك‌آباد به سمت مشهد به طول ۲۴ کیلومتر است.
معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تصریح کرد: دانشجویان در یک شب اقامت در واحد نیشابور در برنامه‌های فرهنگی، عزاداری و سخنرانی امام جمعه نیشابور شرکت کرده و روز بعد برای حضور در آیین پیاده‌روی اعزام خواهند شد.
علی ماندگار با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی در طول این پیاده‌روی خاطرنشان کرد: ورود کاروان به شهر مقدس مشهد پنجشنبه ۱۷ آبان است و کاروان دانشجویی با تجمع در میدان ۱۵ خرداد مشهد به سمت حرم مطهر رضوی حرکت می‌کنند.

نظرات کاربران