12. آبان 1397 - 16:21
بیرجندرسا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از اعلام محدودیت‌های ترافیکی ۱۳ آبان در شهرستان بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سرهنگ علیرضا عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به برگزاری مراسم 13 آبان در استان خراسان جنوبی پلیس راهنمایی و رانندگی در نظر دارد برای تسهیل در عبور و مرور، جلوگیری از ترافیک و افزایش ضریب ایمنی شهروندان محدودیت های ترافیکی را در شهر بیرجند اجرا کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: محدودیت‌های ترافیکی در شهرستان بیرجند از ساعت 8:30 صبح تا پایان مراسم اجرا می‌شود.

وی افزود: در روز 13 آبان تردد و توقف وسایل نقلیه در خیابان شهدا حدفاصل میدان ابوذر تا میدان شهدا، خیابان طالقانی حدفاصل سه راهی نهضت تا میدان ابوذر، خیابان مدرس حدفاصل میدان اول تا میدان ابوذر و خیابان ارتش حدفاصل سه راهی خیابان عدل تا میدان ابوذر ممنوع است.

عباسی بیان کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه در خیابان شهید صیاد شیرازی حدفاصل تقاطع شهید قرنی تا تقاطع پاسداران ممنوع می‌باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی یادآور شد: در خیابان‌های پاسداران حدفاصل تقاطع پاسداران تا تقاطع تامین اجتماعی، خیابان قدس شرقی حدفاصل تقاطع اول عدل تا میدان قدس، خیابان شهید نواب صفوی شرقی حدفاصل تقاطع شهید تیمورپور(پارک) تا میدان قدس، در خیابان پاسداران 1 و 3، خیابان شهید تیمورپور و تمام مسیرهای منتهی به میدان قدس تردد و توقف وسایل  نقلیه ممنوع است.

وی از رانندگان خواست در زمان اعمال محدودیت‌های ترافیکی از خیابان‌های مجاور و جایگزین برای تردد استفاده کنند و از پارک وسایل نقلیه جلوی درب منازل و پارکینگ شهروندان و مسیرهای اعلام شده خودداری کنند.

نظرات کاربران