11. آبان 1397 - 18:59
بیرجندرسا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری بیرجند گفت: انبار کالای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی واقع در شهرک صنعتی بیرجند صبح امروز (جمعه) طعمه حریق شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، علی حسینی اظهار داشت: وی افزود: ساعت 2 و 10 دقیقه امروز با اعلام این حادثه به مرکز فرماندهی 125 ابتدا تیم ایستگاه آتشنشانی شهرک صنعتی به محل اعزام شد که به محض رسیدن با توجه به وسعت حریق ، درخواست کمک از آتشنشانی بیرجند را اعلام کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری بیرجند با اشاره به حساسیت نوع حادثه اظهار داشت: یک تیم چهار نفره فرماندهی و پنج تیم اطفاء حریق عملیاتی متشکل از 18 آتشنشان و پنج دستگاه خودرو سنگین اطفا حریق به موقعیت حادثه اعزام شدند.
وی یاد آور شد: تیم های اطفاء حریق پس از رسیدن به محل ، ابتدا با باز کردن قفل در اصلی انبار و برش یکی از درهای فرعی توانستند راه دسترسی به شعله های آتش را بازگشایی و از سه جهت عملیات اطفاء حریق را انجام دهند.
حسینی با تاکید بر اینکه این حادثه خسارت جانی در پی نداشت گفت: با توجه به حجم زیاد و تنوع کالاها در این انبار شعله های آتش مهار و آتشنشانان در حال لکه گیری هستند.
وی یادآور شد: علت حادثه توسط کارشناسان علت یابی سازمان آتشنشانی بیرجند در حال بررسی است.

نظرات کاربران