10. آبان 1397 - 12:42
بیرجندرسا-رییس اتحادیه میوه و تره بار بیرجند با اظهار رضایت از کیفیت میوه‌های پاییزی، گفت: قیمت میوه‌های پاییزی در استان نوسانی نداشته و قیمت‌ها متعادل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا، محمد حیدری  اظهار کرد: امسال سرمابری در استان نداشتیم و میوه‌های پاییزی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

وی افزود: نوسان قیمت دلار در نوسانات بیشتر میوه‌ها بی تاثیر است و مردم نباید نگران نوسان قیمت‌ها باشند.

رییس اتحادیه میوه و تره بار بیرجند بیان کرد: مردم در بازار میوه و تره بار با دلار مواجه نیستند و دلار تنها در موز تاثیر داشته و در دیگر میوه‌ها بی تاثیر است.

حیدری تصریح کرد: هم اکنون اختلاف قیمت میوه‌ها از میدان میوه و تره بار تا میوه فروشی‌های سطح شهر بیرجند، 20 تا 25 درصد است که این مقدار اختلاف قیمت، طبیعی است.

وی با بیان اینکه میوه نارنگی استان از شمال کشور و میوه پرتقال از شیراز و جنوب کشور تامین می‌شود، خاطرنشان کرد: کمبودی در خصوص میوه‌های پاییزی در استان وجود ندارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

رییس اتحادیه میوه و تره بار بیرجند یادآور شد: گشت‌های نظارتی اتحادیه میوه و تره بار بیرجند به همراه سازمان‌های دیگر نظارت کننده، در هر هفته بر بازار فروش میوه و تره‌بار، نظارت می‌کنند.

 

نظرات کاربران