9. آبان 1397 - 13:45
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی ریاست اداره ورزش و جوانان فردوس را به سعیدرضا صادقی سپرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، با حکم مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی «سعیدرضا صادقی» به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس جایگزین افشین احسانی‌مقدم شد.

مهران سرپرست در این حکم خطاب به صادقی ابراز داشته است، نظر به تعهد و تجربه جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس منصوب می‌شوید.

وی بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در شهرستان، تلاش و تعامل سازنده با مدیران، کارکنان، پیشکسوتان، ورزشکاران و صاحب‌نظران عرصه ورزش و جوانان در راستای سیاست‌ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و برنامه‌های اداره کل، اهتمام در رسیدگی جدی به امور جوانان، هماهنگی و برنامه‌ریزی برای تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان با دستگاه‌های مربوطه برای حل مسائل و مشکلات مبتلابه جوانان، نظارت و توجه به توسعه ورزش همگانی، نظارت و اقدامات لازم و دقیق بر کلیه پروژه‌های عمرانی مرتبط با آن اداره را خواستار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی در بخش دیگری از حکم ابلاغی، اتخاذ سیاست و تدابیر مقتضی به‌منظور توسعه و گسترش ورزش بانوان، نظارت و بازرسی‌های ادواری نسبت به عملکرد و وظایف محوله، برنامه‌ریزی، توسعه و تعمیم ورزش قهرمانی و رسیدگی به امور قهرمانان رشته‌های ورزشی شهرستان را متذکر شده است.

سرپرست با توصیه بر قانون‌مداری، اجرای متقن قوانین و مقررات مرتبط و شفاف‌سازی در ساختار نظام مالی، زمینه‌سازی به‌منظور استقرار و تحقق اهداف دولت الکترونیک برای سالم‌سازی، چابک سازی و کوچک‌سازی و سایر امور محوله وفق قوانین و مقررات موضوعه را خواهان و اظهار امیدواری کرده «صادقی» با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسیج منابع و امکانات، ایجاد بستر مناسب برای خدمت‌رسانی صادقانه و متناسب با شأن والای مردم شریف شهرستان مذکور و فراهم نمودن نشاط و خودباوری در خانواده بزرگ ورزش و جوانان در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشد.

گفتنی است؛ «صادقی» داور ملی فوتسال کشور و دارنده مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و در کارنامه خود مدیریت پایگاه قهرمانی خراسان‌جنوبی، کارپردازی اداره‌کل و کارپردازی و عاملیت ذی‌حساب اداره ورزش را دارد.

نظرات کاربران