9. آبان 1397 - 12:15
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی:
جنگ روانی علیه انقلاب در بستر تهدید اقتصادی شکل گرفته است
بیرجندرسا- مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی گفت: جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی در بستر تهدید اقتصادی شکل گرفته است ولی با بصیرت و آمادگی ملت معاندان به هدف خود نمی رسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، اصغر نظافت صبح چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد:  هفته پدافند غیرعامل در سال جاری از هشتم آبان ماه با شعار افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی شروع شده است.

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: بنا بر گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی اگر مسئولان اهمیت پدافند غیر عامل را درک نکنند کشور دچار آسیب های بسیار جدی می شود.

نظافت با اشاره به اینکه برای هفته پدافند غیرعامل ۴۰۰برنامه را در خراسان جنوبی فراخوان کردیم، ادامه داد:  در نهایت بنا بر تصمیمات گرفته شده مهمترین برنامه ها از جمله مسابقات فرهنگی، رزمایش و برنامه های هنری اجرایی خواهد شد.

وی افزود:  روز دوشنبه هفته آینده رزمایشه مقابله با تب کریمه کنگو را در شهرستان سربیشه برگزار می کنیم.

مدیرکل پدافند غیر عامل خراسان جنوبی گفت: حوزه کاری پدافند غیر عامل مالی، اقتصادی، تولیدی، صنعتی، رسانه، انرژی، امنیت غذایی، محیط زیست، حمل و نقل و هر حوزه ای که امکان نفوذ وجود داشته باشد، است.

 نظافت با بیان اینکه امروز درگیر یک جنگ اقتصادی هستیم، اظهار کرد: در شرایط فعلی دشمن جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران را در بستر تهدید اقتصادی پیگیری کرده و از این طریق می خواهد به ملت ایران ضربه بزند.

وی یادآور شد: در زمانی که حتی برای خرید سیم خاردار با محدودیت رو به رو بودیم مردانه و شجاعانه ایستادیم و امروز که موشک های نقط زن ما آماده دفاع از ملت است بی شک دشمن به هدف خود نخواهد رسید.

نظرات کاربران