7. آبان 1397 - 12:52
بیرجندرسا-مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قاینات گفت: کارفرمایان با بکارگیری مددجویان این نهاد می‌توانند برای هر شغل ایجاد شده، 20 میلیون تومان تسهیلات چهار درصد دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا،حسین حسینی افزود: همچنین در صورت بکارگیری مددجو زیرپوشش سهم بیمه کارفرما نیز به مدت 2 سال توسط کمیته امداد پرداخت می شود و اگر مددجو دارای توانایی، انگیزه و مهارت فنی متناسب با شغل مورد تقاضا باشد، آموزش های او به صورت رایگان توسط کمیته امداد انجام می شود.

وی بیان کرد: 67 طرح اشتغال در هفت ماه گذشته با پرداخت 10 میلیارد و 980 میلیون ریال در شهرستان قاینات اجرا شده است.
مدیر کمیته امداد قاینات گفت: از این تعداد 50 طرح با پرداخت هشت میلیارد و 115 میلیون ریال از محل منابع بانکی و 17 طرح با اعتبار 2 میلیارد و 870 میلیون ریال از محل منابع امداد اجرا شد.
وی اضافه کرد: از مجموع طرح های اجرا شده 9 مورد کشاورزی، 33 مورد دامپروری، 22 مورد صنفی، صنعتی و خدماتی و سه طرح در زمینه صنایع دستی اجرا شده است.
حسینی گفت: 56 نفر از مددجویان کارآفرین نیز از آموزش های فنی و حرفه ای رایگان کمیته امداد بهره منده شده اند و در این مدت چهار مددجوی شهرستان با معرفی مراکز کاریابی به کافرمایان شاغل شدند.
شهر قاین مرکز شهرستان قاینات در 110 کلومتری بیرجند قرار دارد.

نظرات کاربران