25. مهر 1397 - 14:42
بیرجندرسا-رییس اداره ورزش و جوانان خوسف از برگزاری همایش اتومبیل رانی خانوادگی در خوسف خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا، فاطمه چهکندی نژاد  اظهار کرد: شهرستان خوسف پتانسیل‌های گردشگری فراوان دارد و می‌توان از ظرفیت گردشگری ورزشی برای معرفی این ظرفیت‌ها استفاده کرد.

وی ادامه داد: برای اولین بار این همایش اتومبیل رانی در شهر خوسف با شعار "هوشمند برانیم، سالم بمانیم" برگزار خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان خوسف با بیان اینکه این همایش در 4 آبان برگزار می ‌شود ، افزود: در انتهای مسیر نیز حرکات نمایشی با دوچرخه در منطقه گردشگری گواب اجرا خواهد شد.

چهکندی نژاد بیان کرد: شرکت کنندگان در این همایش لازم است بیمه ورزشی، بیمه شخص ثالت، گواهینامه رانندگی و تجهیزات مورد نیاز خودرو را همراه خود داشته باشند.

وی هدف برگزاری از برگزاری این همایش را رعایت قوانین و مقرارت رانندگی، افزایش مهارت در نقشه خوانی و ایجاد نشاط اجتماعی در سایه رعایت قانون دانست.

رییس اداره ورزش و جوانان خوسف از اجرای همایش پیاده روی در ده روستا و شهر خوسف در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد و افزود: مسابقات خانه‌های ورزش روستایی نیز در این هفته برگزار خواهد شد.

چهکندی نژاد تصریح کرد: با توجه به سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان برای توسعه همه جانبه ورزش و همگانی کردن آن، به مناسبت هفته تربیت بدنی برای جانبازان و معلولین نیز مسابقات ورزشی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به جاذبه‌های گردشگری روستای آرک به عنوان یکی از زیباترین روستاهای، اظهار کرد: صعود کوهنوردان به ارتفاعات این روستا برنامه ریزی شده است.

رییس اداره ورزش و جوانان خوسف یادآور شد: به شرکت کنندگان این همایش به قید قرعه جوایز نقدی و صنایع دستی شهرستان اهدا خواهد شد.

 

نظرات کاربران