24. مهر 1397 - 12:19
با حضور رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا
اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان‌جنوبی برگزار شد
بیرجندرسا-اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح کنگره ملی دو هزار شهید خراسان‌جنوبی با حضور «سردار نوروزی» رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در بیرجند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، سردار نوروزی صبح امروز در اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح کنگره ملی دو هزار شهید خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: بنیان‌گذار جمهوری اسلامی به ما درس جوانمردی و بزرگی آموخت که قدر خود را بدانیم و زیر بار منت و ذلت دشمنان نرویم.

وی خطاب به فرماندهان، مدیران، مسؤولان و اعضای شورای تأمین استان در خصوص برگزاری کنگره ملی شهدا و اجلاسیه‌های ذیل این کنگره، بیان داشت: شما با برگزاری این مراسمات نشان دادید که ما هرگز خانواده شهدا و شهدا را تنها نمی‌گذاریم و اگر ما هستیم به برکت وجود خانواده شهدا است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به توطئه منافقین در خراسان‌جنوبی، گفت: منافقین توطئه می‌کنند که یکی از تأثیرگذارترین افراد این استان(شهید هاشمی نژاد) را از بین ببرند.

نوروزی با بیان اینکه همزمان با جنایات گروهک‌های و عومال خارجی، منافقین داخلی هم بر توطئه‌ها دامن می‌زدند، مطرح کرد: در عین حالی که باید در خط مقدم جبهه صدام و صدامیان را به عقب می‌راندیم باید با منافقین داخلی هم مبارزه می‌کردیم.

وی با اشاره به مفهوم و معنای هشت سال دفاع مقدس، اعلام کرد: وقتی می‌گوییم هشت سال دفاع مقدس یعنی هم مبارزه در داخل، حضور در مرزها، جنگ و مبارزه با گروهک‌ها.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه بسیاری از جوانان با حقایق دفاع مقدس آشنا نیستند، مطرح کرد: طی هشت سال دفاع مقدس خون‌های زیادی داد شده و به برکت همین خون‌ها کشور بیمه ‌شده و می‌گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند.

نوروزی با اشاره به شهادت بسیجیانی نظیر شهید حججی، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی فهمیدند جمهوری اسلامی چیست و کیست چون با گذشت بیش از سی سال از این انقلاب توان و قدرت کشور را سنجیده‌اند.

وی با به اینکه در دوران دفاع مقدس ما با تمام دنیا در حال جنگ بوده و پیروزی ما بر تمام دنیا بود که یک‌شبه حاصل نشد، اعلام کرد: باور داشته باشید سران اسرائیل یک شب هم وقت خواب ندارند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به تلاش‌های رزمندگان اسلام و جوانان در راستای مبارزه با دشمنان تأکید کرد: شما نیروهای مسلح پوزه دشمن را با همه امکاناتش در دنیا، دریا، خشکی، عراق و سوریه به خاک مالیدید که به‌گونه‌ای ضعیف شده که حتی راه فرار خود را نمی‌داند.

نوروزی با بیان اینکه باید قدر انقلاب اسلامی، امام، رهبری و نیروهای مسلح را بدانیم، بیان داشت: خواهان عزت و توانمندی قدرت نیروهای مسلح و مردم ایران به برکت خون 230 هزار شهید، جانبازان و ایثارگر هستیم.

نظرات کاربران