20. مهر 1397 - 20:29
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه صنعتی بیرجند تنها دانشگاه صنعتی در شرق کشور است که می‌تواند صنعت استان را به حرکت درآورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا  به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام سیدمحمد باقر عبادی، امشب(۲۰ مهر)، در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه صنعتی بیرجند، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی بیرجند، در گرانهایی است که ظرفیت بالایی دارد.

وی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی بیرجند می‌تواند صنعت استان را به حرکت درآورد، افزود: این دانشگاه تنها دانشگاه صنعتی در شرق کشور است که نیاز به توجه بیشتری دارد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بیرجند، شهری فرهنگی، عالم خیز و دانشگاهی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

ناصر مهرشاد، رییس سابق دانشگاه صنعتی بیرجند نیز در این مراسم اظهار کرد: با وجود توسعه کیفی و کمی دانشگاه صنعتی بیرجند در سال‌های اخیر اما باز هم در این دانشگاه باید برای توسعه بیشتر تلاش کرد.

وی بیان کرد: امیدواریم این دانشگاه با رشد تعداد اعضای هیئت علمی و افزایش بودجه، توسعه پایداری را برای آموزش عالی در شرق کشور رقم بزند.

رییس سابق دانشگاه صنعتی بیرجند با تاکید بر تجهیز مرکز نوآوری دانشگاه، یادآور شد: استاندار خراسان جنوبی قول مساعد دادند که از سرفصل اعتبارات فرهنگی استان ۴۰۰ میلیون تومان برای کتابخانه این دانشگاه کمک کنند.
 

نظرات کاربران