19. مهر 1397 - 14:39
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان ۲ هزار و ۷۴۲ برنامه تدارک دیده شده است گفت: به دنبال این هستیم که فرصت‌های برابر را برای همه جوانان استان فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، مهران سرپرست پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: رسانه در ورزش نقش تاثیرگزاری دارد و بخش عمده‌ای از توفیقات ورزشکار در میدان مسابقه مرهون زحمات رسانه است.

وی افزود: ساختار اداری اداره‌کل ورزش و جوانان جدا از ادارات دیگر است و تابع زمان و فرد خاصی نیست و حوزه مخاطب فقط مربوط به  قشر خاصی نیست و باید برای همه برنامه و ایده داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ادامه داد: به دنبال این هستیم که فرصت‌های برابر را برای همه جوانان استان  فراهم کنیم که این هدف فقط در حد سخنرانی نیست و یکی از بخش‌هایی که در این راستا می‌تواند به ماکمک کند رسانه است.

سرپرست با اشاره به اینکه ممکن است سوء‌مدیریت اتفاق بیفتد گفت: از رسانه می‌خواهیم وارد عمل شود و بدرفتاری‌ها و بداخلاقی‌هایی که در جامعه وجود دارد و ما نمی‌بینیم را به ما منعکس کنند.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های استان از استانداردهای ملی فاصله دارند و در شهرستان‌ها توسعه نامتوازن دیده می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: در لیگ‌های ملی شرکت می‌کنیم و تیم فوتبال آماده کرده‌ایم و در حال آماده سازی تیم بسکتبال هستیم اما به دلیل عدم حضور بخش خصوصی نتوانستیم در باشگاه‌ها جایگاهی پیدا کنیم.

سرپرست با اشاره به برنامه‌های این اداره کل در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: 2 هزار و 742 برنامه تدارک دیده شده که برخی عمومی است و در همه شهرها اجرا می‌شود و برخی در مناطق مرزی، حاشیه‌ای  و روستایی اجرایی می‌شود همچنین برای زنان بهبود یافته از اعتیاد هم برنامه پیش‌بینی شده است.

وی افزود: تلاش می‌شود ورزشکار در سطح‌های ملی و بین المللی داشته باشیم و از هفته آینده استعدادیابی جوانان استان آغاز می‌شود و برای المپیاد 41 رشته آقایان و 29 رشته برای خانم‌ها وجود دارد.

نظرات کاربران