18. مهر 1397 - 13:15
بیرجندرسا-جانشین قرارگاه پیشرفت و ‌آبادانی خراسان جنوبی گفت: همایش معلمان مقاطع ابتدایی در ۶ دهستان تحت پوشش این قرارگاه در طول سال برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، همایش معلمان مقاطع ابتدایی دهستان های میغان و شوسف شهرستان نهبندان امروز (۱۸ مهر) به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی در نهبندان در حال برگزاری است.

 

«مهدی هنری جانشین قرارگاه پیشرفت و ‌آبادانی خراسان جنوبی» در حاشیه این مراسم به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی از سال گذشته فعالیت خود را در محورهای «اشتغال، عمران، تعلیم و تربیت، اقتصاد و سلامت» در ۶ دهستان آغاز کرده است.

 

وی با تاکید بر اینکه یکی از برنامه های این قرارگاه در حوزه تعلیم و تربیت، شناسایی دانش آموزان و معلمان در دهستان های تحت خدمت است، افزود: در همین راستا همایش معلمان مقاطع ابتدایی ۶ دهستان در طول سال برگزار می شود.

 

وی ارتقای سطح معلمان و ارتباط سازنده بین دانش آموزان و والدین را از اهداف برگزاری این همایش ذکر کرد و ادامه داد: این همایش ها با حضور اساتید دانشگاه فرهنگیان و به منظور بحث و تبادل نظر برای شناسایی و حل مشکلات دانش آموزان این دهستان ها برگزار می شود.

 

جانشین قرارگاه پیشرفت و ‌آبادانی خراسان جنوبی از حمایت ها و برقراری ارتباط هرچه بیشتر با معلمان و دانش آموزان این دهستان ها در طول سال خبر داد و گفت: این قرارگاه تلاش می کند که از ظرفیت مردم در راستای برنامه ریزی، پیشرفت و توانمندسازی اقدامات فرهنگی هرچه بیشتر استفاده کند.

نظرات کاربران