5. مهر 1397 - 13:27
بیرجندرسا-معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: نمایش "سه شنبه بعد از ظهر" که روایت دلواپسی بیش از ۲ هزار خانواده شهدای استان خراسان جنوبی است روی صحنه رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، سیدعلی زمزم صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایش "سه شنبه بعد از ظهر" به کارگردانی حسین یوسفی به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس در محل سالن قلم چی بیرجند به مدت یک هفته به روی صحنه رفت.

وی افزود: این نمایش روایت دلواپسی بیش از 2 هزار خانواده شهدای استان خراسان جنوبی است که در عصر مدرنیسم توسط برخی افراد به دست فراموشی سپرده می‌شوند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: نمایش "سه شنبه بعد از ظهر" به نویسندگی حسین یوسفی و فاطمه مختاری است که کار پژوهش آن یک سال به طول انجامیده و پس از اخذ پروانه  اجرا و رایزنی‌های لازم جهت اجرای عمومی، آماده اجرا در شهرستان‌های مختلف استان است.

زمزم، بیان کرد: حسین یوسفی، حمیده ابراهیمی، احسان محمودی، مهناز رضایی، سمیه نخعی و فاطمه محیا آهنی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند و احسان محمودی دستیار کارگردان و طراح پوستر، حسین یوسفی طراحی نور، صحنه و لباس و محمدرضا یکه‌خوانی اجرای نور و موسیقی این نمایش را به عهده دارند.

نظرات کاربران