27. شهريور 1397 - 11:09
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید از کمالات مجازی که مثل سراب هستند عبور کرد تا به کمال واقعی رسید، گفت: انسان به دنبال کمال است اما هر کمالی را نمی پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل ازخبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع عزاداران مسجد مرتضوی بیرجند اظهار کرد: انسان وقتی در خانه امام حسین (علیه السلام) می آید آرام می شود.

 

وی افزود: انسان به دنبال کمال است اما هر کمالی را نمی پذیرد لذا به دنبال قدرت و ثروت نامحدود است.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید حواسمان باشد که کمال های غیر حقیقی ما را فریب ندهد.

 

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اگر ملتی برای خدا قیام کند، خدا نیز کمک می کند.

 

وی ادامه داد: قدرت این کشور در دست ریگان و ترامپ نیست و مطمئن باشید که بدن این افراد را هم مور خواهد خورد ولی انقلاب همچنان به راه خود ادامه خواهد داد.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: باید از کمالات مجازی که مثل سراب هستند عبور کنید تا به کمال واقعی رسید.

 

حجت الاسلام عبادی عنوان کرد: ثروت، قدرت و علم خدا بی انتهاست در حالی که ثروت و قدرت جهان محدود بوده، و این در حالی است که انسان به قدرت و ثروت دنیا دل می بندد.

 

وی ادامه داد: انسان برای رسیدن به کمال باید به قدرت و ثروت و علم خدا چنگ بزند زیرا قدرت خدا محدودیت ندارد.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پست های دنیایی هم زمانش و هم عمرش و هم قدرتش محدود است و نباید به اینها دل بست.

 

حجت الاسلام عبادی افزود: قدرت دست خداست و آن کسی که به خدا رسید دنبال ترامپ نمی رود و دست بالا نمیبرد و به رهبرش امید پیدا می کند.

 

وی ابراز داشت: خداوند به خاطر همین عزاداری ها رحمتش را به ملت ایران نازل می کند، در 28 مرداد آمریکایی ها کودتا کردند و شیخ رجب علی خیاط که یک عبد صالح خدا بود گفت علت اینکه ملت ما میلیون ها نفر کشته نداد به خاطر عزاداری های امام حسین است.

 

نظرات کاربران