18. شهريور 1397 - 14:18
بیرجندرسا-رئیس دانشکده پیامبر اکرم (ص) دانشگاه امام حسین (ع) با بیان اینکه آخرین نقشه راه آمریکا این است که جمهوری اسلامی را به فقر مطلق برسانند، گفت: براندازی نظام اسلامی در ایران هدف بزرگ استکبار جهانی است و آمریکا مهمترین دشمن جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، سردار جواد مشیدی امروز (18 شهریور) در همایش روحانیون، ائمه جماعت و مبلغین استان خراسان جنوبی در آستانه ایام تبلیغی محرم الحرام با موضوع بزرگداشت یاد شهدای 17 شهریور، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کنگره ملی 2000 شهید استان اظهار کرد: غرب بعد از اینکه جنگ تمدن ها به نتیجه نرسید، جنگ بین تمدن ها را آغاز کردند.

 

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس با 81 کشور درگیر بودیم و در نهایت با تقدیم 188 هزار شهید، 230 هزار جانباز و 40 هزار آزاده توانستیم موفقیت های بزرگی به دست بیاوریم، گفت: اما جهان به این نتیجه رسید که برای جنگ مذهبی 81 کشور کم است لذا غرب با 84 کشور جنگ مذهبی را در جهان اسلام شروع کرد و به این نتیجه رسید که برای از بین اقتدار اسلام ضمن واگرایی باید در جهان اسلام درگیری ایجاد کنند و اقتدار شیعه را از بین ببرند و اقتدار اسرائیل را افزایش دهند.

 

رئیس دانشکده پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) دانشگاه امام حسین علیه السلام با اشاره به اینکه اقدام حداکثری آمریکا برای براندازی نظام اسلامی این است که رفتار و اقتدار ما را در منطقه عوض کند، افزود: براندازی نظام اسلامی در ایران هدف بزرگ استکبار جهانی است و آمریکا مهمترین دشمن جمهوری اسلامی ایران است.

 

مشیدی با بیان اینکه آخرین نقشه راه آمریکا این است که جمهوری اسلامی را به فقر مطلق برسانند، گفت: اکنون در جنگ شدید اقتصادی هستیم که آمریکا بر علیه ایران آغاز کرده و به هر شکلی می خواهد انقلاب را چنان تهی کند که صادرات نفت به صفر برسد و مردم تسلیم شوند.

 

به گفته وی جمهوری اسلامی ایران تحت هیچ شرایطی به بن بست نرسیده و به لطف خداوند مانند 40 سال گذشته تمام مشکلات را پشت سر می گذاریم و باید همه به تأسی از ائمه اطهار علیه السلام ولایت مدار باشیم.

نظرات کاربران