6. شهريور 1397 - 13:02
بیرجندرسا- رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه پاییزه 12 تا 18 شهریور امسال در محل نمایشگاه های بین المللی بیرجند برپا می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، رضا علیزاده افزود: مجری برگزاری نمایشگاه پاییزه بیرجند، نمایشگاه های بین المللی است.

وی اظهار داشت: 120 غرفه در این نمایشگاه در نظر گرفته شده که 50 غرفه در اختیار اتاق اصناف و واحدهای صنفی و مابقی غرفه ها در اختیار شرکت ها و کارخانه های استان است.
رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه پاییزه با هدف عرضه کالاهای موردنیاز مردم برگزار می شود و کالاهایی از جمله پوشاک، لوازم التحریر، کیف و کفش و برخی اقلام خوراکی و مواد غذایی در آن عرضه خواهد شد.
وی با تاکید بر لزوم تامین کالاهای نمایشگاه پاییزه از تولیدات داخلی بیان کرد: کالاهای قابل عرضه در نمایشگاه با کارشناسی اتاق اصناف استان به طور معمول با پنج تا 10 درصد تخفیف عرضه می شود.
علیزاده یادآور شد: سال گذشته نمایشگاه پاییزه در مرکز استان برگزار شد و مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت و برگزاری نمایشگاه در سایر شهرستان ها براساس نظر اتاق اصناف، فرمانداری و اداره صنعت، معدن و تجارت قابل اجرا خواهد بود.
وی با بیان اینکه تاکنون کمبود کالایی از نظر عرضه در استان مشاهده یا گزارش نشده است افزود: در حال حاضر تاحدودی از تلاطم بازار کاسته و این عامل سبب شده اصناف و بازاریان آرامش بیشتری داشته باشند.
در حال حاضر 26 هزار و 500 واحد صنفی در استان خراسان جنوبی فعال است که زیر نظر 122 اتحادیه اداره می شوند و از این تعداد بیش از 13 هزار مورد مربوط به شهرستان بیرجند است.

نظرات کاربران