23. مرداد 1397 - 14:32
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛
پذیرش دانشجوی بدون کنکور در دانشگاه قرآن و حدیث آغاز شد
بیرجندرسا- رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: دانشگاه قرآن و حدیث از بین فارغ التحصیلان در گروه های آموزشی انسانی، تجربی، ریاضی و فنی دانشجوی بدون کنکور می پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،حسن سلمانی بیان کرد: دانشگاه قرآن و حدیث از بین شرکت­ کنندگان در گروه­ های آموزشی انسانی، تجربی، ریاضی و فنی دانشجو می­ پذیرد و به دانش­ آموختگان این دانشگاه مدرک رسمی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء می شود.

وی بیان کرد: تحصیل در دوره مجازی کاملاً غیرحضوری و از طریق اینترنت خواهد بود و کلیه دروس به صورت چندرسانه­ ای تولید شده و از طریق سایت دانشگاه به نشانی vu.qhu.ac.ir در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

سلمانی افزود: در کنار دروس الکترونیکی چندرسانه­ ای، کلاس­های مجازی آنلاین، پاسخ­گویی به پرسش ­های دانشجویان به صورت آنلاین و آفلاین، امکان استفاده دانشجویان از ابزارهای مختلف آموزش الکترونیکی مانند تالارهای گفتگو و سایر خدمات آموزشی در طول نیمسال تحصیلی به دانشجویان ارائه می شود.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی  گفت: آزمون‌های پایان ترم دانشجویان مجازی، به صورت حضوری در نمایندگی­ دانشگاه در خراسان جنوبی شهرستان بیرجند خیابان مدرس ۱۵، موسسه فرهنگی قرآن و عترت نور هدایت برگزار می شود.

 وی بیان کرد: کلیه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) از روز دوشنبه مورخ ۱۵ مرداد تا چهارشنبه مورخ ۲۴ مرداد به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانیhttp://www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته به روش اینترنتی، اقدام کنند.

سلمانی بیان کرد: کد رشته دانشگاه روانشناسی ۴۹۰۴۴، کد رشته دانشگاه فقه و حقوق اسلامی ۳۲۸۴۱ و کد علوم قرآن و حدیث ۳۲۸۴۰ است.

نظرات کاربران