23. مرداد 1397 - 12:31
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی در عمل به بخشنامه ها و دستورالعمل ها، تنها به فکر مردم باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در حاشیه دهگردشی روستاهای بخش مرکزی بیرجند افزود: معقول نیست بعد از 30 سال به فردی بگویند منزل شما در اراضی ملی است. 

وی گفت: دستگاه های اجرایی در شهرستان و استان لازم است برای تسهیل در کار مردم جلسات مشترکی را با هم برگزار کنند.
وی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی باید به حل مشکلات مردم فکر کنند نه اینکه فقط ببیند که چطور می شود کار خود را راه انداخت.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز (دوشنبه) در بازدید از روستای دهنو خیلی ناراحت شدم که منزلی قدیمی که 37 سال قبل ساخته شده، اکنون به عنوان اراضی ملی اعلام شده است لذا سیستم اجرایی استان مشکلات خود را بین خودشان حل کنند و مردم را چرا دچار مشکل می کنند.
وی بیان کرد: اتاق فکری متشکل از ادارات دخیل در موضوع اراضی ملی در شهرستان ها و استان تشکیل شود و موضوعات و ناهماهنگی ها را به نفع مردم حل و فصل کنند.
عبادی افزود: وقتی سیستم اداری امضای بخشدار خود را قبول ندارد، خودشان مشکلات بین خود را حل کنند و مردم نباید اینجا متضرر شوند.
وی اظهار داشت: بالارفتن قیمت خرید زمین از بنیاد مسکن در کمتر از یک سال غیرمعقول است و تسهیل کار مردم در این موضوع خیلی مهم است.
بنابراین گزارش بیشتر مشکلات مردم روستاهای بخش مرکزی بیرجند در این دهگردشی که با حضور فرماندار بیرجند و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد، به دلیل سخت گیری های منابع طبیعی در اجرای قوانین بود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی روز گذشته (دوشنبه) به همراه فرماندار بیرجند و جمعی از مدیران این شهرستان از روستاهای بخش مرکزی بیرجند بازدید کردند.

نظرات کاربران