18. مرداد 1397 - 17:59
دبیر جشنواره مالک اشتر در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی مطرح کرد
تقدیر از ٩٣ رده و فرمانده سپاه در هفتمین جشنواره مالک اشتر در خراسان‌جنوبی
بیرجندرسا-دبیر جشنواره سراسری مالک اشتر در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: از ۲۴ عنوان سازمانی از ۹۳ رده و فرمانده در این جشنواره تقدیر می‌‍شود که این منتخبان از تمام بخش‌های سپاه انتخاب شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، هادی قوسی صبح امروز در هفتمین جشنواره مالک اشتر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی اظهار داشت: این جلسه به یادبود شهید بصیری‌پور نخستین شهید مدافع حرم خراسان‌جنوبی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه جشنواره مالک اشتر سالیان متمادی در حال برگزاری است، تصریح کرد: امسال هفتمین مرحله این جشنواره در حال برگزاری است.

دبیر جشنواره سراسری مالک اشتر در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه جشنواره مالک اشتر خروجی فرآیند اشراف است، یادآور شد: در هر سال طی چهار دوره برای ارزیابی همه رده‌ها این جشنواره برگزار می‌شود.

قوسی ادامه داد: هر سال این جشنواره خروجی می‌دهد که در این جشنواره به منظور تقدیر از برترین‌ها اقدام می‌گردد.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر شامل دو بخش مغز و پوسته می‌شود که بخش مغز آن کارکرد اصلی جشنواره بوده که برترین‌های رده‌ها را انتخاب می‌کنیم.

دبیر جشنواره سراسری مالک اشتر در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بحث انتخاب‌های صحیح در بخش مغز جشنواره قرار دارد، اضافه کرد: بخش پوسته جشنواره در واقع بخش شکلی جشنواره است که سعی کرده‌ایم به نحواحسن این بخش را اجرا کنیم.

قوسی گفت: از ٢۴ عنوان سازمانی از ٩٣ رده و فرمانده در این جشنواره تقدیر می‌شود که این منتخبان از تمام بخش‌های سپاه انتخاب شده‌اند.

وی هدف این جشنواره را تقویت روحیه کاری دانست و خاطرنشان کرد: هر سال از نظر ارزیابی رشد کرده‌ایم و به سمت علمی شدن حرکت می‌کنیم.
 

نظرات کاربران