27. تير 1397 - 20:16
بیرجندرسا-جشن زیر سایه خورشید با حضور مردم منطقه زهان و خدام رضوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، مبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید در مراسم جشن زیر سایه خورشید در بخش زهان اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های اساسی دین کامل و جامع اسلام این است که باید فرد خود را از افراط‌ها و تفریط‌ها حفظ کند. 

حجت‌الاسلام سیدعلی اسدی بیان کرد: انسان اشرف مخلوقات و گل سر سبد عالم است و باید ثروت و مقام در خدمت انسان باشد و نه انسان در خدمت مادیات که عمر انسان خیلی سریع به پایان می‌رسد.

وی تصریح کرد: خدمت به مردم یکی از مواردی است که حتی خداوند متعال نیز در زمینه این موضوع به حضرت موسی (ع) می‌فرماید "اگر من مخلوق بودم و قصد بندگی خالص برای خالق خود را داشتم یقیناً به مردم خدمت می‌کردم".

مبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید خاطرنشان کرد: شناخت، ایمان و عمل 3 مورد اساسی برای زندگی است که باید انسان کامل و جامع آن را در زندگی خود به کار گیرد و اگر غیر این باشد انسان دچار خسران خواهد شد.

اسدی با بیان اینکه هدف انسان در زندگی دنیوی و اخروی رسیدن به سعادت است یادآور شد: گاهی افرادی، سعادت را نمی‌شناسند و راه شناسایی سعادت این است که فرد بسیاری از نکات را رعایت کند که ظلم نکردن به دیگران از جمله این امور است.

نظرات کاربران