24. تير 1397 - 15:03
قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان:
حیله های دشمن فقط نظامی نیست
بیرجندرسا- قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حیله های دشمن فقط نظامی نیست و جوانان ما باید با رعایت تدبیر که جزیی از تقواست بر این مسایل غلبه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا،حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی روز یکشنبه در مراسم تشییع ستوان دوم شهید ایمان یوسفی در بیرجند افزود: انقلاب اسلامی به مردم ایران هویت داد و این مردم بر زمانه ای که حجاب و روضه سید الشهدا ممنوع بود فایق آمدند و به یک اعتماد به نفس ملی رسیدند. 

وی اظهار داشت: از همان زمان تاکنون حیله های دشمنان نظام به پایان نرسیده است. 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اثربخشی جوانان و نوجوانان انقلابی رژیم سلطنت را در ایران ریشه کن کرد و این راه در تاریخ 40 ساله انقلاب ادامه دارد. 

وی افزود: صبر و تقوا و شکل گیری حکومتی براساس اسلام ناب محمدی (ص) با حضور جانانه مردم ایران باعث شد که امروز معاندان نظام هیچ غلطی نتوانند انجام دهند. 

حجت الاسلام نوفرستی گفت: جمهوری اسلامی همواره مقابل دشمنان قرار دارد و دلسوزان این نظام همواره در میدان جنگ با دشمن در حوزه های مختلف هستند. 

وی تصریح کرد: بزرگترین دلیل اقتدار نظام، مقابله 40 ساله با یکی از سفاک ترین دولت های دنیا به نام آمریکاست که با همه کارشکنی ها این ملت به راه خود با اقتدار ادامه می دهد. 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: لیبرال های متمایل به غرب، کمونیست ها و منافقین، سه جریان مهمی بودند که جدای از هجمه های خارجی در داخل با نظام ممانعت می کردند و چشم طمع به این نظام را داشتند اما همراهی و همگامی مردم با انقلاب اسلامی جلوی افکار شومشان را با اقتدار گرفت. 

وی بیان کرد: تقوا و صبر از مهمترین راه های موفقیت مردم ایران در مقابله 40 ساله با استکباریان بوده است. 

شهید ستوان دوم ایمان یوسفی چهارشنبه هفته گذشته در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر در منطقه شط رهوار شهرستان خوسف به شهادت رسید.

نظرات کاربران