20. تير 1397 - 15:05
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
هدف دشمن از بین بردن نسل توانمند جامعه است
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن همواره سعی دارد تا انسان های توانمند جامعه را از صحنه خارج کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر چهارشنبه در همایش لشکر فرشتگان آسمانی، اظهار کرد: بین مکتب الهی و مکتب بشری تفاوت های زیادی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در مکتب الهی همواره عقل، منطق و برهان مطرح است، افزود: مکتب های بشری که به استبداد بشری بر می گردد برخلاف مکتب الهی است و تنها استبداد، زور و استعمار در این مکتب حاکم است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خط و نشان ها و ابتدای مکتب بشری تهاجم است، گفت: در جهادهای ابتدایی آخرین سخنی که در عین حال حامل بصیرت است، تهاجم تعریف می شود.

وی با بیان اینکه جهاد برای بصیرت افزایی است، عنوان کرد: طرح مکتب بشری از همان ابتدا پروژه ای تعیین شده است که باید با کارشناسی درست مقابل آن بایستیم.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه تفکر فرعونی اگر توسعه پیدا کند و جهانی شود به استکبار جهانی تبدیل می شود، بیان کرد: ۲۱ تیرماه سالروز عفاف و حجاب دوران اوج مظلومیت دین و اهل ایمان به خصوص خواهران است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی معجزه ای الهی بود و به صورت ناباور در دو نیمکره شرقی و غربی به ظهور پیوست، اظهار داشت: تمام انقلاب اسلامی ایران منطق، دلیل و حجت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمن همواره سعی کرده است تا انسان های فهمیده و توانمند را به نحوی از صحنه خارج کند، افزود: تمام ۱۷ هزار شهدایی که به وسیله منافقین به فیض شهادت رسیدند و سلسله شهدایی که دشمن هدف قرار داده، نسلی توانمند بوده اند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در چهل سالگی انقلاب باید خود را به بلوغ عقلانی برسانند و همه طرح دشمن را درک و متناسب با آن عمل کنند، گفت: شرط اول مقابله با دشمن معاینه قضیه، شناخت مشکلات و هدف آن ها است.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه هنگامی که کاملا مسئله دشمن را بفهیمم باید متناسب با آن تمام قد در مقابل آن ها بایستیم، عنوان کرد: دشمن با انواع ترفندها سعی می کند مردم را سرگرم، نسل ضعیف را به عنوان نوکر انتخاب و با سیطره کامل بر ناموس و مال جامعه حاکم شود.

وی با بیان اینکه دستی نامرئی در صحنه آخر الزمانی حرکت های آسمانی را کمک خواهد کرد، افزود: آن هایی که بر اساس ایمان و انگیزه های الهی به پا خیزند و بر طبق فرمول و درست عمل کنند از وعده الهی بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران