20. تير 1397 - 13:08
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراسان جنوبی:
۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در خراسان جنوبی پرداخت شد
مشیرالحق عابدی
بیرجندرسا- معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های اشتغال روستایی و عشایری در خراسان جنوبی پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، مشیر الحق عابدی شب گذشته در کارگروه تخصصی اشتغال و کمیسیون هماهنگی بانک های استان با بیان اینکه مباحث اقتصادی در صدر دستگاه های اجرایی است، اظهار کرد: مسئولان باید تمام توان خود را در مباحث اقتصادی به کار گیرند.

وی با اشاره به اینکه برخی از دستگاه ها آنچه را که شایسته خراسان جنوبی است، انجام نداده اند، افزود: در خصوص تسهیلات طرح کشاورزی برای واحد های تولیدی آینده درخشان و خوبی را پیش بینی می کنیم.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراس

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر بررسی مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی، گفت: استان خراسان جنوبی تا کنون رتبه خوبی در جذب اعتبارات اشتغال روستایی داشته اما این کافی نیست و نیاز به توجه بیشتری در این حوزه است.

ان جنوبی با تاکید بر بررسی مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی، گفت: استان خراسان جنوبی تا کنون رتبه خوبی در جذب اعتبارات اشتغال روستایی داشته اما این کافی نیست و نیاز به توجه بیشتری در این حوزه است.

وی با بیان اینکه نقاط ضعف و قدرت طرح های اشتغال روستایی باید با دقت بررسی شود، عنوان کرد: تاکنون ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های اشتغال روستایی و عشایری در خراسان جنوبی پرداخت شده است.

عابدی با اشاره به اینکه اگر تسهیلات به اهل آن پرداخت نشود پاسخگوی جامعه انسانی نخواهد بود، بیان کرد: تعهد اشتغال استان در طرح کارورزی ۵۶۰ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تا کنون در طی اجرای طرح کارورزی برای ۶۸۸ نفر در استان اشتغال ایجاد شده است.

انتهای خبر/

نظرات کاربران