13. تير 1397 - 18:25
بیرجندرسا-مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: در طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی ۷۰۰ درخواست بخشودگی با مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، مجید درویشی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از 700 نفر از کارفرمایان بدهکار با بدهی 170 میلیارد ریالی برای بهره‌مندی از طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب به تأمین اجتماعی استان خراسان جنوبی مراجعه کردند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: اجرای قانون بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان بخش‌های تولیدی، خدماتی و صنعتی در راستای رضایت مردم و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی و حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی افزود: در مهلت مشخص شده که تا تاریخ دهم تیرماه بوده است 700 کارفرمای بدهکار برای بهره‌مندی از طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای به تأمین اجتماعی استان مراجعه کردند و از مزایای طرح بهره‌مند شدند.

درویشی تصریح کرد: بدهی کارفرمایان استان خراسان جنوبی به تأمین اجتماعی در بخش‌های تولیدی، خدماتی، صنعتی، دستگاه‌ها و سازمان‌ها بیش از 115 میلیارد تومان است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی با اشاره به استقبال خوب کافرمایان استان از طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای گفت: از ثبت بیش از 700 درخواست بخشودگی 336 نفر مشمول استفاده از این طرح شدند که برای 81 نفر تقسیط بدهی صورت گرفت و مابقی درخواست‌ها نیز درحال بررسی است.

منبع:تسنیم

نظرات کاربران